Re25040uucco-p2 Cross Roller Bearings For Rotary Table On Victor H500 Machine Centre
Product Photo:
re25040uucco p2 cross roller bearings rotary table victor h500 machine centre
Similar Products Catalog:
Products Photos Catalog Re25040uucco Cross Photos Catalog
Product Description:
structure: inner
ring separable, outer ring integrated, no gear teeth.
d:250mm
D:355mm
B:40mm